Jan Kowala
kupující 

Perfektní přístup, vše probíhalo hladce. I po ukončení spolupráce nás pí. Drongová upozornila na další zákonné povinnosti, takže za nás naprostá spokojenost.

Byla to naše celkově první zkušenost s realitním makléřem, takže jisté obavy byly. Nicméně pak vše opadlo a byla to super spolupráce.

Jana Gajdzicová
pronajímatel 

"Skvělá spolupráce s pronájmem nemovitostí. Do pěti dnů bylo pronajato. Perfektní přístup, rychlost, spolehlivost, rychlá reakce a flexibilita.

Jste prostě úžasná"

Roman a Renata Tomicovi
kupující 

"Děkujeme p. Drongové za přátelský a profesionální přístup při koupi pozemku. Přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2021."

Jan Cymorek
kupující i prodávající

"Dobrý den,

nepíšu často reference, ale když si to někdo zaslouží, tak proč ne. Tím myslím profesionální jednání p. Drongové. Pokud budu ještě v budoucnu něco prodávat nebo kupovat, obrátím se na ni."

Jana Kaderková
kupující

"Milé a vstřícné vystupovaní. Vřele doporučuji. Byli jsme nad míru spokojeni."

Jozef Jančík
kupující, prodávající, zájemce o stavební povolení

"Paní Drongová je vo svojom obore skutočný profesionál, s dynamickým prístupom k práci. Rýchlosť pri predaji a aj kúpe nehnuteľnosti a pozemku. Z mojej strany veľká spokojnosť, vrele doporučujem jej služby."

Roman Martynek

prodávající

"Paní Drongová je velice schopná a příjemná žena. Prodej pozemku proběhl velice rychle, za což ji moc děkuji."

Pavel Vavřač

kupující

"Paní Drongová je velice schopná a příjemná žena. Prodej pozemku proběhl velice rychle, za což ji moc děkuji."

Jakub Hendrych

​Kupující

"S paní Drongovou bylo velmi vstřícné a rychlé jednání. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Můžeme jenom doporučit!“

Petr Pavlas

​Prodávající

"Paní Drongová provedla malý zázrak, prostě odborník s fantazií a vynikajícími organizačními schopnostmi. Moc děkuji."

Iveta Cichá

​Prodávající

"Dobrý den, děkuji za zprostředkování prodeje pozemku, který měla na starosti paní Drongová. Chtěla bych pochválit paní Drongovou za perfektní spolupráci a profesionální přístup."

Leona Kubiszová

​Prodávající

"Vstřícné a bezproblémové jednání."

Ing. Petr Brzezina

​Prodávající

"Nejlepší makléř jakého jsem dosud potkal. Férový přístup, velmi slušné a příjemné jednání, vždy spolehlivá - odborník."

Jozef Babilon

​Prodávající

"Svědomitá, reaguje na připomínky klientů, na schůzky přichází přesně. Veškeré formality a agendu související s prodejem vyřídí bez chyb." 

Jiří Doucha

​Prodávající

"Z vlastní zkušenosti hodnotím přístup, snahu, způsob jednání a ochotu velice kladně a nemám žádné výtky k spolupráci s paní Světlanou Drongovou.

Mohu pouze vřele doporučit."

Šárka Dorotíková

​Prodávající

"Vstřícné, profesionální, ale přitom přirozené lidské jednání. Co řekla, to splnila. Nebylo se potřeba o nic připomínat." 

Renata Lamprou

​Prodávající

"Velmi kladný a profesionální přístup v průběhu celé realizace prodeje."

Lucie Žukovská

​Prodávající

"Od počátku prodeje jako jediný makléř byla paní Světlana člověkem s velkým srdcem, na které bylo vidět, že práce je jejím koníčkem. Výborná komunikace, spolehlivost, důvěra jak na dálku (nežiji v ČR), tak i osobně. Starostlivost o klienta i po prodeji nemovitosti (vůbec jsem se neorientovala, co vše musím ještě dořešit např. s finančním úřadem atd.)

Bezpochyby doporučuji paní makléřku Světlanu Drongovou."

Martin Stodola

​Prodávající a následně i kupující

"Zdravím Vás p. Drongová,

promiňte, budu tam muset napsat pravdu - takže maximální spokojenost :) Máte od nás v hodnocení 2x7 bodů! Víc dát nešlo!
(poznámka správce - jedná se o hodnocení na portálu www.srovnani-makleru.cz).

Mohu jen doporučit, maximální spokojenost!"

Hezký den

Alena Mlejnková

Prodávající

"Jmenuji se Alena Mlejnková a prodávala jsem dům v  Hrádku.

Na základě doporučení jsem si vybrala real. makléřku p. Světlanu Drongovou. Musím říci, že všechny komplikace, které nastaly a vůbec jsem je nepředpokládala, že se mohou vyskytnout, výborně zvládla vyřešit. S její prací jsem byla velice spokojená a urcitě ji doporučím každému, kdo prodává nemovitost. Přeji p. Drongové hodně zdraví, síly a úspěchu v její práci.

Přeji Vám krásný den." 

Lucka Sabelová

​Kupující

"Dobrý den paní Drongova chtěla jsem vám velice pěkně poděkovat za Vaši úžasnou práci a za to že jste nám našla nové sousedy. Jsem ráda i za paní Řím..... že už nebude mít starosti. Jste úžasná a ještě jednou děkuji."

Karel Madeja

​Kupující

"Dobrý den, chtěl bych vyjádřit svou spokojenost se spolupráci s p. Drongovou a p. Zielinou při zajišťování našeho nového bydlení. Spolupráce byla na vysoké úrovni, přístup obou jmenovaných k řešení tohoto požadavku byl naprosto profesionální."

Alena Kowolowská

​Pronajímatel

"Dobrý den, při  mé neúspěšné inzerci na pronájem garáže v Třinci,mi byla p.Zelinkovou doporučena p.Drongová Světlana, kterou chci touto formou pochválit a zároveň poděkovat za její vstřícnost, pružnost,  ale hlavně rychlost, s kterou p.Drongová pracovala. Garáž byla pronajata do 14 dnů i s moji požadovanou částkou."

Jěště jednou vřelé díky a přeji hezký večer

Vladimír&Martina Dravečtí

​Kupující

"Dobrý deň, chceli by sme sa poďakovať za úžasne odvedenú prácu pani Drongovej, ktorá nám už dva roky pomáha od úvodu, čo sa týka kúpi pozemku, vybaveniu všetkých povolení okolo stavby, takisto odporúčaní pracovníkov, firiem, čokoľvek potrebné na realizáciu stavby. Profesionálny prístup, množstvo kontaktov, jednoduché riešenia, rýchla komunikácia, spoľahlivá a neskutočne pozitívna! Prajeme veľa dalších úspechov."

Ďakujeme

Napište svou referenci
Ohodnoťte mé služby
Doporučili byste mne Vašim přátelům?

Děkujeme za odeslání

logo%20sd%20reality_fin%C3%A1ln%C3%AD_ed

"Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro mě velice důležitý."

  Světlana Drongová