top of page

Jmenuji se Světlana Drongová a jsem realitní makléřka.

Dnes již devatenáctým rokem pracuji v oblasti realit. V roce 2001 jsem pracovně vstoupila do světa financí, nicméně už v průběhu práce finančního poradenství jsem cítila, že mě nemovitosti a oblast realit oslovuje čím dál tím víc, a proto jsem v roce 2005 začala pracovat i jako realitní makléřka.

V roce 2015 jsem obor financí opustila a začala se naplno věnovat realitám. Od té doby jsem zobchodovala více než 600 nemovitostí, od bytů, rodinných domů, pozemků či rekreačních nemovitostí, až po kancelářské a obchodní prostory. Také jsem od té doby koupila několik nemovitostí, které jsem následně prodala nebo si je ponechala a pronajímám je. Tím, že jsem i sama mnohokrát v kůži prodávajícího i kupujícího, dokážu se tak vcítit i do Vaší situace, protože znám Vaše obavy a pocity. Díky tomu Vás mohu komfortně a bezpečně provést celou transakcí.  Dnes a denně se setkávám s množstvím různých realitních makléřů, kteří mi byli a jsou velkou inspirací díky kvalitě jejich práce. Bohužel však o kvalitě jiných přesvědčena nejsem, a proto bych Vám ráda svou prací ukázala, že kvalitní realitní makléř je pro prodávajícího i kupujícího vždy přínosem.

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro mě velice důležitý a proto, obrátíte-li se na mě, stačí jeden telefonát a já již vše zařídím. Za osmnáct let působení v oblasti realit a finančních služeb se o tom přesvědčilo již spoustu klientů, jejichž reference si můžete přečíst:  anebo , své reference zde můžete i vkládat.

 

Dnes už se neorientuji jen jako zprostředkovatel prodejů nemovitostí ale pro své klienty připravuji i stavební povolení při výstavbě rodinných domů, či odhady nemovitostí.

Za kvalitní obchod považuji ten, kde jsou všechny strany spokojeny.

Světlana Drongová

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro mě velice důležitý.

Stačí jeden telefonát a já již vše zařídím.

PŘEHLED MÝCH PROFESNÍCH OSVĚDČENÍ A OCENĚNÍ

bottom of page