Prodej, Rodinné domy, 80m2 - Dobratice

1/12

Popis

Dobratice - malebná obec na úpatí známé hory Prašivé, v údolí tvořeném říčkou Lučinou, východně od Frýdku-Místku. Z obce vedou turistické trasy jedním směrem k Žermanické přehradě, druhým na horu Prašivou a dále pak na beskydské hřebenovky. Obec nabízí základní služby občanské vybavenosti jako je pošta, a krásná škola a mateřská školka.
Právě na tomto místě nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 4+kk. V přízemí domu se rozkládá prostor o dispozici 2+kk a v podkroví domu jsou pak další 2 pokoje. Dům je podsklepen, a tyto prostory o velikosti cca 40m2 z větší části tvoří prostory garáže.
Samotný dům prošel v minulých letech částečnou rekonstrukcí. Okna byla vyměněna za plastová a stávající kotel byl vyměněn před dvěma měsíci za nový, kondenzační plynový kotel.
Vytápění domu je ústřední plynové. Dům je napojen na vlastní studnu, ale na hranici pozemku vede vodovod. Konstrukce domu je cihlová, střecha sedlová, pokrytá šindelem.
Zastavěná plocha domu činí 59 m2, obytná plocha domu je asi 80 m2 a u domu se rozkládá menší zahrada o výměře 489 m2.
Ať už hledáte menší rodinný dům k bydlení na klidném místě s krásným výhledem, nebo nemovitost na občasný pobyt v přírodě, neváhejte zavolat a rezervovat si termín prohlídky.

Property Details

číslo zakázky

Technické informace

druh nabídky

Number of Storeys

Property Location

Kontakt:

Světlana Drongová

DOMY

Ikona%20-%20reference_edited.jpg

+420 775 774 644

3.700.000 Kč

výměra

00878

DOMY

logo%20sd%20reality_fin%C3%A1ln%C3%AD_ed

"Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro mě velice důležitý."

  Světlana Drongová