Stavební pozemek, 835 m2 v obci Hodslavice

1 670 000 Kč

    Pokud toužíte po bydlení v klidné obci, ale s výbornou dostupností do města, tak máme nabídku přesně pro Vás.

    Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek v obci Hodslavice. Hodslavice jsou obec ležící v mírné kotlině podél potoka Zrzávky u západních výběžků Moravskoslezských Beskyd. Jde nejjižnější část okresu Nový Jičín. Obec leží na silničním tahu silnice č. I/57 mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím a známá je jako rodiště Františka Palackého. Vzdálenost od Nového Jičína činí zhruba 6 km a nabízí tak klidné bydlení s výbornou dostupností pracovních příležitostí.

    Dle územního plánu se pozemek nachází v zóně SO - smíšené obytné. Výměra pozemku činí 835 m2. V blízkosti pozemku se nachází vodovod a elektrická síť. Pozemek je dostupný po obecní, celoročně udržované komunikaci. Pozemek je oplocený, osázený okrasnými stromy. Pozemek se nachází v klidné části obce v ulici zastavěné z jedné strany rodinnými domy, z druhé strany je volné zemědělské pole.

    Bydlení v Hodslavicích nabízí možnosti pro turistiku i cykloturistiku a svou polohou mezi velkými městy i spoustu jiných kulturních i sportovních aktivit.

Kategorie
Lokalita
Okres
Plocha pozemku
Komunikace
Voda
Elektřina

Pozemky pro bydlení
Hodslavice
Nový Jičín
835 m²
Asfaltová
Dálkový vodovod
230V

Adresa

742 71 Hodslavice, Česko