Novostavba patrového rodinného domu 4+1, s terasou, balkonem a stáním pro auto v Milíkově

5 700 000 Kč

    Milíkov – obec ležící západně od Jablunkova, mezi vrcholy Kozubové a Malé Kykuly . Obec tvoří dvě samostatné části - Dědina a Paseky. Milíkov je malebná obec s výbornou dostupností. Do centra Jablunkova je to cca 5 km a od Třince je vzdálen asi 20 km. Okolní příroda i města a obce nabízejí široké vyžití pro celou rodinu v kterémkoliv ročním období, a to jak ve formě horské turistiky, lyžování, cyklistiky, tak i množstvím různých zábavních, sportovní a volnočasových středisek.

    Pokud i Vy toužíte po novostavbě rodinného domu, po bydlení s dobrou dostupností, po zahradě pro své děti a terase k posezení s přáteli, nebo jen po bydlení mimo velké město, tak máme nabídku přímo pro Vás.

    Nabízíme Vám ke koupi novostavbu rodinného domu kategorie 4+1. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, zděný se zateplením, krytý stanovou střechou se sklonem 25°. Strop mezi 1. NP a 2. NP včetně balkonu bude z nosníků MIAKO se ŽB zálivkou. Zastřešení skladu zahradní techniky a stání pro auto tvoří balkon, nášlapnou vrstvou bude keramická dlažba. Hlavní vstup do domu bude z jihozápadní strany domu. Terasa je orientovaná na jihovýchod. Zastřešené stání pro parkování auta se nachází na jihozápadní straně domu.

    Dům bude v letošním roce postaven na pozemku o výměře 1180 m2. Zastavěná plocha domu bude činit 87,52 m2, užitná plocha v obou podlažích 107,92 m2. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci se sjezdem na soukromou komunikaci v podílovém spoluvlastnictví.

    Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Tento dům je součástí developerského projektu sestávající se ze 7 domů a Vy máte jedinečnou možnost vybrat si, to své místo pro život.

Kategorie
Lokalita
Okres
Velikost
Plocha užitná
Plocha pozemku
Plocha zastavěná
Plocha zahrady
Stav objektu
Budova
Typ domu
Poloha objektu
Rok výstavby
En. náročnost b.
Parkování
Balkón
Terasa
Komunikace
Doprava
Voda
Elektřina
Odpad
Topení

Rodinné domy
Milíkov
Frýdek-Místek
4 pokoje
108 m²
1.180 m²
88 m²
1.092 m²
Ve výstavbě
Cihlová
Patrový
Samostatný
2022
C
Ano
ano
ano
Asfaltová
Autobus
Dálkový vodovod
230V
Veřejná kanalizace
Jiné

Adresa

739 81 Milíkov, Česko