Novostavba přízemního domu 4+1, se zastřešeným stáním a terasou, Milíkov

5 500 000 Kč

    Milíkov – obec ležící západně od Jablunkova, mezi vrcholy Kozubové a Malé Kykuly. Obec tvoří dvě samostatné části - Dědina a Paseky. Milíkov je malebná obec s výbornou dostupností. Do centra Jablunkova je to cca 5 km a od Třince je vzdálen asi 20 km. Okolní příroda i města a obce nabízejí široké vyžití pro celou rodinu v kterémkoliv ročním období, a to jak ve formě horské turistiky, lyžování, cyklistiky, tak i množstvím různých zábavních, sportovní a volnočasových středisek.

    Pokud i Vy toužíte po novostavbě rodinného domu, po bydlení s dobrou dostupností, po zahradě pro své děti a terase k posezení s přáteli, nebo jen po bydlení mimo velké město, tak máme nabídku přímo pro Vás.

    Nabízíme Vám ke koupi novostavbu rodinného domu o velikosti 4+1. Jedná se o jednopodlažní rodinný dům typu bungalov, zděný se zateplením, krytý valbovou střechou. Hlavní vstup do domu je z jihovýchodní strany domu. Terasa je orientovaná na jihozápad. Zastřešené stání pro parkování auta se nachází na východní straně domu.

    Dům bude v letošním roce postaven na pozemku o výměře 1061 m2. Zastavěná plocha domu bude činit 144,55 m2. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci se sjezdem na soukromou komunikaci v podílovém spoluvlastnictví.

    Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Tento dům je součástí developerského projektu sestávající se ze 7 domů a Vy máte jedinečnou možnost vybrat si, to své místo pro život.

Kategorie
Lokalita
Okres
Velikost
Plocha užitná
Plocha pozemku
Plocha zastavěná
Plocha zahrady
Stav objektu
Budova
Typ domu
Poloha objektu
Zástavba
Rok výstavby
En. náročnost b.
Bezbariérový
Parkování
Terasa
Komunikace
Voda
Elektřina
Odpad
Topení

Rodinné domy
Milíkov
Frýdek-Místek
4 pokoje
105 m²
1.061 m²
145 m²
916 m²
Ve výstavbě
Cihlová
Přízemní
Samostatný
Obytná
2022
C
ano
Ano
ano
Asfaltová
Dálkový vodovod
230V
Veřejná kanalizace
Jiné

Adresa

739 81 Milíkov, Česko