Novostavba bungalovu 4+kk, v Raškovicích

6 990 000 Kč

    Raškovice - malebná obec rozprostírají se v údolí řek Morávky a Mohelnice obklopené moravskými Beskydy.
    V obci s bohatou historií, kdy první písemná zmínka o obci je z roku 1305, se uplatnilo jak tradiční zemědělství a tkalcovství tak průmyslová výroba, zpočátku textilní, v současné době i elektrotechnická. Původní roubená zástavba byla nahrazena moderní výstavbou. Raškovice jsou velmi dobře dostupné a její okolí nabízí celoročně širokou škálu možností využití volného času k rekreaci i sportování pro celou rodinu.

    V této dnes velmi žádané lokalitě Vám nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu o velikosti 4+kk s komorou, přičemž jeden pokoj je menších rozměrů, vhodný spíše jako útulná pracovna, nebo větší šatna. Součástí prodeje je stylové vybavení koupelny, a zařízení kuchyně, vše je sladěno do přírodních barev a materiálů. Vytápění domu zajišťuje elektrokotel s rozvodem podlahového vytápění a atmosféru romantických večerů zajistí krbová kamna. Ohřívání vody zajišťuje bojler. Dům je již kompletně dokončen, v současné chvíli obydlen a k dispozici bude od ledna 2023. Terénní úpravy pozemku jsou již částečně dokončené. Plocha zahrady činí 879 m2.

    Jedná se o jednopodlažní, bezbariérovou stavbu typu Bungalov. Dům je postaven z Ytongu, má valbovou střechu.

    Dům, je situován cca. 700 m od centra obce Raškovice, najdete zde: poštu, obchod, lékárnu, MŠ a ZŠ, restaurace. Dojezdový čas do Frýdku - Místku (cca 14 km) zde najdete veškerou občanskou vybavenost. Výborné autobusové spojení (zastávka BUS 100 m).

Kategorie
Lokalita
Okres
Velikost
Plocha užitná
Plocha pozemku
Plocha zastavěná
Stav objektu
Budova
Typ domu
Poloha objektu
Zástavba
En. náročnost b.
Bezbariérový
Parkování
Terasa
Doprava
Voda
Elektřina
Odpad

Rodinné domy
Raškovice 635
Frýdek-Místek
4 pokoje
91 m²
879 m²
131 m²
Novostavba
Cihlová
Přízemní
Samostatný
Obytná
G (PENB nedodán)
ano
ano
Silnice
Dálkový vodovod
230V
ČOV pro celý objekt

Adresa

739 04 Raškovice, Česko